Boxer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:52 ,

Kombi Pezho Boxer rks Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:46 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

Opel Corsa 1.2 Beznin Rks Skaduar -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:09 ,

Kombi T4 2.5 Tdi Maxi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:09 ,

Peugeot Boxer 2.8 Hdi Hebebin Klim v.p 2006 CH����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Maxi 127.000 Km v.p 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:08 ,

Fiat Ducato 3.0 Jtd Posa Ardhur Nga Gjermania ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:07 ,

Citroen Jumpy 2.0 Hdi Klim Posa Ardhur ���� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 ,

shitet kombi pezho boxer 2.5 tdi

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

Peugeot boxer 2.5

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:40 ,

Peugeot Boxer 2013 me klime

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:22 ,

Citroen Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:16 ,

PEZHO BOXER 2.8 D,KAMIONET ME 7ULSE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 17:17 ,

Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 13:44 ,

Peugeot

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 08:51 ,

Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:18 ,

Shitet kombi peugeot boxer 1.9 turbo

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 15:51 Shitorja ,

Peugeot Boxer - RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 22:50 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 14:27 ,

Kombi Peuegot Boxer Tip Top mundesi ndrrimi

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 16:55 ,

Peugeot Boxer

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 09:12 ,

Peugeot Boxer

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 02:47 ,

Kamionet Peugeot Boxer 2004 diesel

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 13:09 ,

Peugeot Boxer 2.8 HDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 10:12 ,

Kombi peugeot boxer

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 22:09 ,

Peugeot Boxer kombi 2.5D

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Boxer në kategorinë All Category
  • boxer në kategorinë Vetura
  • Boxer në kategorinë Makina
  • boxer në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Boxer në kategorinë Vetura
  • Boxer në kategorinë Qen
  • Boxer në kategorinë Kafshë në fermë
  • boxer në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim