Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellga 17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellga 17 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellga 17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


05 Maj 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

I SHITUR!

13 900 EUR

03 Maj 16:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellga

170 EUR

03 Maj 16:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellga

250 EUR

15 Pri 09:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes fellnet me goma per Audi

470 EUR

27 Dhj 00:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 08:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Rrota 17qe per bmw

350 EUR

05 Dhj 14:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

FELLGA ME GOMA BMW 17 COLL

300 EUR

16 Nën 06:17 Vetura  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Prizren

mercedes boj ndrrim

6 400 EUR

28 Sht 22:49 Të tjera  ·  Rahovec

Fellga per tiguan

650 EUR

24 Sht 20:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

fellga 17 coll

380 EUR

18 Gush 20:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shtime

Fellga 17

11 Gush 15:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellga

270 EUR

04 Korr 10:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellga per vw

210 EUR Price Reduced

29 Qer 09:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes C220 Avantgarde 2.2d Evo 2003

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 19:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellga 17

280 EUR

24 Maj 01:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

I SHITUR ����

4 700 EUR

08 Maj 15:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellga

230 EUR

04 Maj 02:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4

9 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 18:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Viti

Brabus

100 EUR

09 Pri 20:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Shes fellga

200 EUR

31 Mar 12:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

fellga

23 Mar 02:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

fellga

220 EUR

23 Mar 02:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellga

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellga 17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione