Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne 16 opel zafira - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne 16 opel zafira , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne 16 opel zafira Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Seat golf 5

140 EUR

13 Pri 19:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Peugeot

245 EUR

13 Pri 18:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Renault 16 megane scenic

140 EUR

13 Pri 16:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne Bmw

200 EUR

13 Pri 16:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Renault laguna

170 EUR

13 Pri 11:31 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Per Gjipa Audi

400 EUR

Shitësit të Besuar
08 Pri 15:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 golf 4 pollo bora

150 EUR Price Reduced

08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne Renault Laguna 2

130 EUR Price Reduced

24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Shk 13:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Besianë

Fellne 205/55/16

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 18:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Pejë

Play Station 4 2000GB

165 EUR Price Reduced

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Shitet opel zafira 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

20 Dhj 15:56 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Therandë

Opel Zafira 1.7 CDTI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:24 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Fellne me goma dimri Michelin Opel Mokka

320 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

18 Nën 20:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

24 Tet 12:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

pasat b7 2.0 dsg

9 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 10:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Alienware Aurora Ryzen Edition

1 350 EUR

27 Sht 09:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

19 Sht 11:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne 205/55/16

180 EUR

14 Sht 12:22 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 15:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

10 Pri 20:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne 16

130 EUR Price Reduced

28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

09 Mar 17:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Prishtinë

iPad 6th Generation ��

120 EUR

22 Shk 13:26 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 3 Me Regjistrim

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 09:07 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes fellnen me Gom Rezerv e re Pa Perdor

65 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne 16 opel zafira | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione