Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Marketing media - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Marketing media , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Marketing media Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


27 Nën 12:20 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Barossa  ·  ATV  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
27 Nën 09:02 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 09:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
27 Nën 09:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:03 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  RSV  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
21 Nën 08:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:01 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:01 Shitore Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
21 Nën 08:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:00 Shitore Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
07 Tet 23:55 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Marketing Digjital per Biznesin tuaj

1 EUR

19 Nën 22:19 Të tjera  ·  Skenderaj

MENAGJIM I RRJETEVE SOCIALE

100 EUR

28 Sht 10:52 Punë  ·  Teknologji informative  ·  Prishtinë

Punesim ne Gjermani

22 Gush 10:21 Të tjera  ·  Prishtinë

SOCIAL MEDIA MANAGER

17 Maj 09:33 Të tjera  ·  Prishtinë

HAPJA E BIZNESIT ONLINE

35 EUR

08 Mar 23:05 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Ne ofrojmë këto shërbime:

16 Dhj 15:16 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Pejë

Digital Marketing Person

26 Nën 08:29 Shërbime  ·  Pregatitje të artikujve  ·  Prishtinë

Social Media Manager

1 EUR

26 Nën 08:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Social Media Manager

1 EUR

26 Nën 08:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Prishtinë

Social Media Manager

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 23:53 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Pejë

Digital Marketing

05 Tet 23:09 Punë  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

KERKOJ PUNE

17 Pri 00:19 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Prishtinë

social media marketing

04 Tet 17:49 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Prishtinë

[email protected]

10 Dhj 08:51 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Prishtinë

Punè

21 Korr 19:34 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Gjilan

Call Agent

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Marketing media | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione