Motorr 4 rrotsh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Pri 23:20 ,

Motorr

890 EUR

Viti: 2007
12 Nën 21:39 ,

Motorr 4 rrotsh ATV 200cc

450 EUR

Viti: 2018
14 Sht 23:07 ,

ndrrohet me motorr me 4 rrota

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Tet 13:52 ,

Motorr 4 rrotsh EGL

2 200 EUR

Viti: 2013
15 Gush 14:57 ,

Gilera

550 EUR

20 Nën 20:10 ,

ATV 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2005
02 Sht 20:49 ,

Ps 3

230 EUR

10 Mar 19:04 ,

Cros

1 350 EUR

Viti: 1993


Në fillim