Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navi vw - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navi vw , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navi vw Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:46
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 18:48
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 4MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:51
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:49
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:49
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:48
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:46
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:46
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2013 Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prishtinë

SHARAN 2.0 7 ULSE 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik F1 Dsg,Navi,Acc Senzora 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Pejë

VW T6 2.0 TDI 2014 me Klim Navi

Sot 07:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLLF 6 RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prizren

Tiguan 2.0 DSG 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prizren

VW Arteon 2.0 TDI R-Line RKS - Ndrrohet

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:27 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

Bmw X5 M50 3.0d Panoram ( Ndrrohet ) Full Extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Viti

PASSAT 2.0 TDI 2015

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW Passat B8 DSG 2015 Highline����

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

VW TIGUAN 2017 HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 16:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

VW Tiguan 2018 All-Space����

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

VW SEAT SKODA NAVI SD kard me harta EU 2023

25 EUR Price Reduced

16 Maj 10:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLLF 6 RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 18:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI BLACK EDITION

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2.0 TDI 150ps DSG viti 2015 extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

VW Golf 7 1.6 TDI DSG Modeli Highline 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Vw caddy

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

11 Maj 09:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Vw Passat 1.6 2017 120ps DSG

12 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW GOLF 7 TDI 1.6 DSG ALL/STAR 110PS 2016

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 08:11 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

06 Maj 10:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011- 1vjet RKS

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navi vw | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione