Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen shtepijake - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qen shtepijake , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qen shtepijake Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 08:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 18:50 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vushtrri

Pitnizer

300 EUR

29 Jan 14:40 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw X1 20d XDrive

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM 2007

3 550 EUR

17 Sht 19:58 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera Lipijan qender 135m²

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 1.6TDI Me Dogan

6 600 EUR

03 Korr 13:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Fly  ·  Prishtinë

Skuter Peda 125cc 2022

03 Qer 09:19 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Frigo per torte

3 EUR

Shitësit të Besuar
02 Qer 19:56 Shitore Të tjera  ·  Kastriot

Frigorifer per torte 045541222

9 EUR

Shitësit të Besuar
02 Qer 19:56 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

frigoriger per pije 048731111

7 EUR

Shitësit të Besuar
05 Pri 11:06 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

frigorifer per pije

160 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 13:58 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Eueo Paleta

6 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 02:26 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Euro paleta Blejm

7 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 02:16 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

frigorifer per pije

1 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 02:09 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Bkejm euro paleta

6 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 01:58 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Dubok

390 EUR

Shitësit të Besuar
25 Shk 23:18 Të tjera  ·  Prishtinë

frigorifer per pije

9 EUR

25 Shk 23:16 Të tjera  ·  Shtërpcë

euro paleta

7 EUR

07 Shk 00:19 Të tjera  ·  Prishtinë

qadra tenda 048721111

9 EUR

07 Shk 00:12 Të tjera  ·  Prishtinë

paleta 045660200

6 EUR

07 Shk 00:12 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

friza 048731111

9 EUR

07 Shk 00:12 Të tjera  ·  Prizren

frigorifera per pije 045541222

150 EUR

07 Shk 00:01 Të tjera  ·  Prishtinë

euro paleta 048731111

6 EUR

06 Shk 23:56 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

frigorifera

9 EUR

06 Shk 23:56 Të tjera  ·  Prishtinë

euro paleta 045541222

6 EUR

14 Jan 23:26 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Mercedes Citan 2013

Shitësit të Besuar
04 Dhj 09:55 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

frigorifera per pije 045541222

Shitësit të Besuar
22 Gush 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 DSG

13 800 EUR

09 Gush 18:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Guma

100 EUR Price Reduced

26 Maj 23:21 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

paleta

10 EUR

Shitësit të Besuar
26 Maj 23:21 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

paleta

10 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 08:03 Shitore Të tjera  ·  Gjilan

blejm paleta

10 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 08:02 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

frigorifer freskues

10 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 08:01 Shitore Të tjera  ·  Prizren

opel combo 1.3 maxi

4 300 EUR

Shitësit të Besuar
12 Maj 23:25 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

blejm paketa

10 EUR

Shitësit të Besuar
26 Pri 02:23 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

euro paleta

7 EUR

Shitësit të Besuar
21 Pri 10:19 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

frigorifer per pije 70 cm frigorex

8 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qen shtepijake | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione