Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes cevat - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes cevat , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes cevat Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Mar 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Klimë

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 08:20 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw E46 2.0D 200 p.s stage 1

19 Sht 23:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

Pomp e Ujit

16 Maj 12:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Fshesa elektrike

10 EUR

13 Sht 22:05 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prishtinë

audij 80 1.9 Dizell 600 e

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Rahovec

Shiten cevat per ujitje

30 EUR

21 Mar 08:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Vanette  ·  Gjakovë

Nissan Vanette dizell 2000 kubik

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 13:39 Vetura  ·  Toyota  ·  Dyna  ·  Klinë

Toyota

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 21:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Shes ceva hidraulikit

300 EUR

14 Korr 11:46 Të tjera  ·  Besianë

Shiten cevat

1 EUR

20 Mar 23:30 Makina dhe Vegla  ·  Gjakovë

Cevat e ujit

28 Jan 09:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Rahovec

Cevat e aluminit

09 Dhj 17:07 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Nxemje Me Pelet

1 000 EUR

10 Tet 20:36 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

U shitt

1 EUR

10 Tet 20:36 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

U shitttt

1 100 EUR

03 Tet 01:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes maqinen e krosit yamaha

90 EUR Price Reduced

Viti: 2000
23 Sht 21:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

U shitttt

930 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Sht 18:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 250-boj ndrrim pjest e reja Qmimi diskutu

970 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Gush 21:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 250 boj ndrrim , pjest e reja QMIMI disku

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 09:07 Të tjera  ·  Mitrovicë

SER

9 000 EUR

27 Pri 14:34 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shes Larsen e flokeve 200 euro

200 EUR

02 Mar 19:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Motor 1.9

500 EUR

10 Tet 21:39 Të tjera  ·  Prishtinë

Shes cevat e sistemit pik pim

150 EUR

08 Tet 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golfin dizel

666 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 13:11 Të tjera  ·  Gjilan

Shes makineri te larjes

130 EUR

23 Sht 16:39 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Prizren

Shitet ose ndrrohet me Gjip,Kombi,Pik ab, 4x4

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Pjes dhe motorri per opel vectra

200 EUR

03 Sht 21:22 Të tjera  ·  Skenderaj

Sera

7 000 EUR

17 Gush 09:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pejë

Ceva per Ujitje

16 Korr 01:51 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Prishtinë

Rafta per tekstil

350 EUR

29 Maj 10:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Drenas

SHite Rami per traktorra

28 Maj 22:10 Kafshë në fermë  ·  Burim

Ceva 2.4

1 EUR

23 Mar 09:07 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Besianë

Urgjend Reno clio extra e rujt rks

250 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Dhj 19:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Shes Sistemin Pik Pik

24 Tet 20:18 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Rezarvar uji 500 litra

65 EUR

22 Sht 09:30 Të tjera  ·  Prishtinë

Thithse elektrikw

30 EUR

20 Korr 14:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shtime

Shiten hekrat (cevat)

120 EUR

23 Pri 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

golf2

670 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 18:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Viti

Ceva per ujitje

11 Mar 17:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

Shes Seren

850 EUR

23 Jan 09:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 3 1.9Tdi 97

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 13:07 Shtëpi  ·  Pejë

pump ujt 600 litra minut

Numri i dhomave: 1
27 Qer 01:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

Trualli Shitet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes cevat | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione