Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tyota - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 46
Të tjera , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tyota , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tyota Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Sht 12:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Hiace  ·  Klinë

Kombi

990 EUR

01 Mar 16:22 Të tjera  ·  Deçan

Fellne me goma

700 EUR Price Reduced

16 Nën 15:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

shiten

250 EUR

06 Nën 20:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

shiten gomat

250 EUR

03 Gush 10:42 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fushë Kosovë

Shitet-ose ndrrohet me automatik

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 07:37 Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Prizren

Dumper // Shitet/Ndrrohet me makin familjäre ose PickUp

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 14:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Drenas

Pikap nemo 2011 1.3 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 22:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Lipjan

Shes pjeset per TYOTA

10 EUR

31 Jan 19:01 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Prishtinë

Tyota

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 20:45 Të tjera  ·  Deçan

Bandasha 16 inq

1 EUR

05 Nën 10:29 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Gjilan

Shitet Tyota

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 14:51 Vetura  ·  Seat  ·  Arosa  ·  Gjakovë

Shes ndrroj seat 1.9 SDI

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 21:39 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Gjakovë

vetur tyota1.4

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:35 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Pejë

Toyota

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 20:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Pejë

Tyota 4 runner

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 15:23 Vetura  ·  Toyota  ·  Carina  ·  Gjakovë

Shitet tyota benzin 2.0

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 12:00 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Pejë

Toyota 4runer

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 16:44 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Lipjan

Shitet tyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 11:48 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Prishtinë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 13:26 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Gjakovë

toyota

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 13:22 Vetura  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Qmimi me marrveshje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 12:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma me fellne per gjyp nisan mercedes tyota

250 EUR

23 Maj 10:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ferizaj

Shes Veturen

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 14:31 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Gjakovë

Shitet toyota 4 runer

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

angllaser alternator

06 Shk 17:38 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Deçan

Tyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 22:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

alternator

04 Shk 00:21 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Deçan

Tyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 22:08 Vetura  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Pejë

Toyota Hilux 2.8

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 12:42 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Lipjan

shitet gjipi tyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 20:29 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Ferizaj

shitet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:35 Vetura  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Hunday

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 15:08 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Prishtinë

Shitet vetura Toyota

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 09:07 Vetura  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Deçan

Vetur tyota qelika

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Dhj 11:53 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Ferizaj

Shes tyota 4runer

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 22:06 Të tjera  ·  Besianë

pishtol ari

16 Pri 20:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

shiten

19 Shk 23:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 2 Benzin 1.6 mundsisht ndrrim shtoj edhe pare

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 21:03 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Gjakovë

Tyota

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 19:30 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Prishtinë

tyota

3 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Maj 12:23 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Gjilan

Tyota Avensis Automatik shum e mire!

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 17:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Malishevë

IVECO 2.5T

4 500 EUR

14 Jan 17:40 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Shes Veturen

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 19:19 Vetura  ·  Vushtrri

Toyota Hillux 2.8 d-99 me klim 4x4

4 800 EUR

16 Dhj 17:55 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

Fellne 15 chevrolet etj

130 EUR Price Reduced

07 Mar 00:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Auto Pjes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tyota | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione