Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura te aksidentuara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura te aksidentuara,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura te aksidentuara Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:30 Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:30 Shitorja Vetura , Malishevë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura Gjith AUDI-BMW-WV. 24/7 Online

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:49 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:31 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:29 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:32 Vetura , Rahovec

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:32 Vetura , Shtime

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Vetura , Burim

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Ferizaj

Blejm vetura te aksidentuara

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Vetura , Therandë

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:30 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 01:56 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA 044847468 TE AKSIDENTUARA Me Defekt Pa Dogan

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:24 Vetura , Lipjan

Blejm Vetura Rks pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:57 Vetura , Prizren

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Mar 19:50 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura Pikapa Rks Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 870 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:47 Vetura , Kaçanik

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:41 Vetura , Klinë

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksidentuara

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 19:40 Vetura , Malishevë

Blej Vetura Pikapa Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:40 Vetura , Shtërpcë

Blej Vetura TBera Ndeshje ose Defekt o����✅✅����

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 19:39 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 23:47 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura 24 ore online

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 23:41 Vetura , Prishtinë

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 23:41 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:07 Vetura , Rahovec

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:07 Vetura , Pejë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:07 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara me defekt dhe pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 10:04 Vetura , Prizren

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:03 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 16:50 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:59 Vetura , Therandë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Mar 17:35 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 17:35 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:22 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:49 Vetura , Deçan

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 22:48 Vetura , Klinë

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura te aksidentuara | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione