Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 09:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira te Qafa 65m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 09:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 09:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 09:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Tophane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 09:39
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjakovë

BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me qira në Mati 1 !DELTA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 09:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 87m2 te Ambasada Zvicrrane DREAM HOME

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X max X6 xiaomi X5 xiaomi X5 xbox X5 x5 xhip

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione