Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik ndrrim ford - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik ndrrim ford , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik ndrrim ford Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4 2.0 TDI Automatik FaceLift 2020 RKS ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:45 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Suvatim

Dje 15:55 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

PUNIME ME KNAUF

Dje 15:55 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore prej Knaufi

Dje 15:55 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ujesjelles dhe Kanalizim

Dje 15:54 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ngjyrosje e Fasades. MOLER

Dje 15:54 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punimi i Knaufit

Dje 15:51 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore prej Knaufi

Dje 15:51 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me keramik

Dje 15:47 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me Knauf

Dje 15:47 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me Keramik

Dje 15:25 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me keramik

Dje 15:23 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Renovo shtëpinë tënde

Dje 15:21 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore me knauf

Dje 15:19 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Mure ndarse me Knauf

Dje 15:19 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

RENOVIM i TERSISHEM

Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me knauf

Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Keramik

Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Izolime me stiropor

Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Renovo shtëpinë tënde

Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Veshja e mureve me knauf

Dje 15:09 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Mure ndarse me knauf

Dje 15:09 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Izolim i kulmit

11 Qer 23:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Fara per BMW E46 1998-2001 ����

180 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik ndrrim ford | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione