Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fitorja | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fitorja,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fitorja Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:43 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Emshir 3+1

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 15:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Mar 18:14 Banesa , Gjilan

Banesa 1+1 jipet me qira

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Mar 11:58 Banesa , Ferizaj

Banes në shitje

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Mar 18:15 Banesa , Gjilan

Ipet banesa me qira banesa tek "Fitorja"

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
09 Mar 21:02 Banesa , Gjilan

Ipet banesa me qera tek kompleksi Fitorja

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Mar 20:56 Banesa , Gjilan

BANES Me QIRA 1+1

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Shk 22:22 Banesa , Ferizaj

Shes banesen 81.27 m2 kompleksi FITORJA SH.P.K

676 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Jan 16:53 Banesa , Ferizaj

Shes Banesen 82.27m2 Ferizaj

1 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Jan 11:36 Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepija me 3.73ari toke

Numri i dhomave: 3
14 Jan 19:53 Banesa , Gjilan

Lokali ne Shitje

Numri i dhomave: 1
14 Jan 11:18 Banesa , Gjilan

Shitet banesa te fitorja 109 metra

98 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Jan 14:57 Banesa , Ferizaj

Shihet Urgjent!

550 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Jan 20:01 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

550 EUR

Numri i dhomave: 3,5
12 Dhj 14:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 Dhoma gjumi - 100m² - Kalabri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Dhj 07:16 Banesa , Gjilan

Ipet banesa me qera ne kompleksin Fitorjja

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Nën 06:24 Banesa , Gjilan

Lokali ipet me qera ne Gjilan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Nën 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 Dhoma gjumi - 100m² - Kalabri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Tet 00:33 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Tet 10:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Kalabri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Sht 10:29 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Kalabri

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Sht 13:22 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Kalabri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Sht 03:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Kalabri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Sht 12:30 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Kalabri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
08 Sht 19:22 Banesa , Gjilan

Banes me qira ne lagjen kamnik, te kompleksi banesor fitorja

Numri i dhomave: 2
06 Sht 08:35 Banesa , Prishtinë

Banesa ipet me qira 60m2 në Prishtinë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Sht 09:34 Banesa , Prishtinë

Banesa ipet me qira 60m2 në Prishtinë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Sht 19:14 Banesa , Prishtinë

Banesa ipet me qira

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Sht 10:49 Banesa , Gjilan

Banesë62

650 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Gush 17:28 Banesa , Gjilan

Shitet banesa te fitorja e mobiluar

870 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Korr 15:48 Banesa , Gjilan

JEPET BANESA ME QIRA (PER 1 MUAJ)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fitorja | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione