nxemse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 09:57 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:16 ,

AUDI A4 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:35 ,

2015 ML 250 2.1 Turbo Bluetech me Full Opsione

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 21:51 ,

Caddy

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 16:44 ,

Audi A4 Avg. 2.0 TDI S-tronic Navi MMI-XenonPlus

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 09:09 ,

Skoda Fabia 1.9 Dizell

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 18:48 ,

Mercedes c viti 2001 diezel gjendje tmir 7 muj rks

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim