Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw 1.9 dizell - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw 1.9 dizell , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw 1.9 dizell Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:24 Vila  ·  Drenas

Tenda dimrore me nxemje shatora me qera 044280873

Dje 23:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:51 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Tauran 1.9 Tdi Manual Viti 2004 Full opsion Rks

4 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 20:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 16:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Ferizaj

Shes vw boran 1.9 dizell

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 13:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI Pa Dogan 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes VW Golf 3 1.9 Dizell Viti 93 Regjistrim 10 Muaj

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 3 1.9 dizell

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

24 Mar 00:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Shitet VW Caddy Maxi 1.9 TDI DSG

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

1.9 dizell 6 shpejtsi

1 390 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 18:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 4 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Shitet VW Caddy SCTT Edition 1.9 TDI DSG

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 12:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Ferizaj

Shitet kymco 125 cc i ardhur nga zvicrra ����

1 100 EUR

Viti: 2011
02 Mar 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet VW golf 2

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Pejë

Play Station 4 2000GB

165 EUR Price Reduced

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:42 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 02:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Klinë

Shes golfin 5 plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW Cady 1.9 Dizell Viti 99 Rks 8 muj

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Vw t4 1.9 tdi dizell viti 98 rks per marakli

2 350 EUR

30 Jan 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shitet Pikap VW Caddy 1.9 TDI viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Jan 10:36 Kafshë në fermë  ·  Mitrovicë

Mazujka maze

900 EUR

27 Jan 02:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

3 EUR

02 Jan 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Kedi pikap

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 09:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 05:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

20 Nën 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim ME DOGAN TPAGUME

3 999 EUR

18 Tet 08:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

10 Tet 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM 2007

3 550 EUR

05 Tet 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim 2007

3 600 EUR

04 Tet 15:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Prishtinë

VW T2 1.9 dizell

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw golf 3, 1.9 dizell i thjesht 1993

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 21:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 3 1.9 dizell

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Sht 21:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo Dizell

2 350 EUR

08 Sht 14:51 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

Renault kangoo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw 1.9 dizell | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione