Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Free 50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Free 50 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 17:25 Sportiv , Mitrovicë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E SKUTERAV

399 EUR

16 Mar 22:25 Skuter , Viti

me dogan pagune

600 EUR

19 Shk 18:13 Skuter , Mitrovicë

PIAGGO NE GJENDJE TE RREGULLT

500 EUR

29 Jan 18:43 Skuter , Ferizaj

Skuteri piaggo 50cc

250 EUR

15 Gush 23:32 Skuter , Prizren

Shes Piaggio free 49cc me dokumenta I ardhur nga ����

400 EUR

Viti: 1995
29 Korr 22:16 Skuter , Gjilan

Skuter

1 EUR

Viti: 2010
26 Korr 10:48 Skuter , Ferizaj

skuter

140 EUR

Viti: 1982
30 Tet 11:20 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin

250 EUR

Viti: 1996
15 Sht 00:25 Skuter , Deçan

Skuter

280 EUR

Viti: 2004
06 Gush 21:09 Skuter , Prishtinë

Piagio 80kubik gjendje perfekte 049286827

200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
23 Maj 16:04 Skuter , Dardanë

Skuter

500 EUR

Viti: 2017
02 Pri 17:44 Skuter , Pejë

Skuter 50cc

350 EUR

Viti: 2008
11 Tet 21:18 Skuter , Ferizaj

u shit

300 EUR

Viti: 1995
17 Gush 17:48 Skuter , Gjakovë

xxxxx

300 EUR

Viti: 2003
27 Korr 12:12 Skuter , Prishtinë

Skuter

360 EUR

Viti: 2006
21 Korr 20:20 Skuter , Gjakovë

shkruani ne viber ose whatsap

400 EUR

Viti: 2003
17 Korr 15:25 Skuter , Rahovec

Shitet Skuter Piaggo

350 EUR

Viti: 2009
16 Korr 00:10 Skuter , Gjilan

Shitet skuteri 310 €

310 EUR

Viti: 1991
24 Qer 10:27 Skuter , Prizren

Motor

750 EUR

Viti: 2009
13 Maj 15:41 Skuter , Gjakovë

Motorr

450 EUR

Viti: 2002
21 Jan 15:50 Skuter , Pejë

Piaggo

300 EUR

Viti: 2000
14 Dhj 13:44 Të tjera , Therandë

Piago

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Tet 17:18 Skuter , Pejë

Shitet piaggio

350 EUR

Viti: 2003
11 Tet 17:17 Skuter , Pejë

Shitet piaggio

400 EUR

Viti: 2003
29 Sht 14:24 Skuter , Pejë

Shes skuterin piaggio

400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
25 Korr 20:43 Skuter , Prishtinë

Motoorii i sapo ardhur nga zvicrra

200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
01 Dhj 19:53 Skuter , Vushtrri

Piaggio free e Shes ose e ndrroj

400 EUR

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Free 50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione