Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Aerox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Aerox | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 16:22 Skuter , Gjilan

Shitet yamaha aerox full stage 6

1 000 EUR

25 Mar 21:29 Skuter , Gjilan

aerox 100

1 EUR

20 Mar 13:24 Skuter , Prishtinë

Shitet Aerox Viti 2006

750 EUR

20 Mar 13:14 Skuter , Gjilan

Aerox stage 6

800 EUR

18 Mar 21:45 Skuter , Prizren

Yamaha aerox 50cc me dogan ✅️

22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Yamaha Aerox 101

900 EUR

Viti: 2021
08 Shk 13:07 Skuter , Gjilan

Shtop per aeroks

06 Shk 14:27 Skuter , Gjilan

Aerox 101cc

550 EUR

04 Shk 14:43 Skuter , Gjilan

TNT per aerox

50 EUR Price Reduced

04 Shk 09:49 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

950 EUR

20 Jan 15:19 Skuter , Gjilan

yamhaha aerox 100cc

1 EUR

15 Dhj 18:05 Skuter , Gjilan

yamha 101 cc pa dogan

700 EUR

13 Dhj 23:50 Skuter , Gjakovë

Yamaha Aerox

500 EUR

07 Dhj 12:40 Skuter , Lipjan

Aerox 101cc Malossi

900 EUR

26 Nën 17:34 Të tjera , Gjakovë

Yamaha 1000 CC

1 600 EUR

Viti: 1988
17 Nën 23:48 Skuter , Gjilan

Aerox 101cc

820 EUR Price Reduced

Viti: 2002
17 Nën 23:48 Skuter , Gjilan

Aerox 101cc

720 EUR Price Reduced

Viti: 2002
15 Nën 00:01 Skuter , Prizren

Yamaha areox

400 EUR

14 Tet 08:17 Skuter , Lipjan

Aerox 101cc

1 EUR

Viti: 2000
04 Tet 10:28 Skuter , Lipjan

shitet aerox 100

1 EUR

Viti: 2000
03 Tet 22:19 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 49cc

530 EUR

Viti: 2009
03 Tet 22:19 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 49cc

450 EUR

Viti: 2005
25 Sht 00:04 Skuter , Prizren

Yamaha 100cc me dokumenta

580 EUR

Viti: 2007
25 Sht 00:00 Skuter , Ferizaj

Aerox

Viti: 2006
25 Sht 00:00 Skuter , Ferizaj

yamaha aerox 70cc

1 EUR

Viti: 2000
14 Sht 17:35 Skuter , Prizren

Yamaha Aerox 49cc 2008

Viti: 2008
28 Gush 02:36 Skuter , Gjilan

yamaha aerox

390 EUR

Viti: 1999
26 Gush 13:21 Skuter , Prishtinë

Aerox

1 EUR

Viti: 2008
25 Gush 23:40 Skuter , Prishtinë

Aerox

1 000 EUR

Viti: 2010
18 Gush 20:38 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 50cc 2016 me dogan nga swiss��������

1 200 EUR

Viti: 2016
15 Gush 22:01 Skuter , Gjilan

Aerox 101 cc

650 EUR

Viti: 2009
04 Gush 12:36 Skuter , Gjilan

Shitet Aeroxi 49CC URGJENT

530 EUR

Viti: 2000
30 Korr 22:38 Skuter , Gjilan

u shitt

800 EUR

Viti: 2000
26 Korr 13:22 Skuter , Prishtinë

Yamaha aerox

540 EUR

25 Korr 13:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha AEROX 101cc

450 EUR

Viti: 2004
18 Korr 17:01 Skuter , Prishtinë

Yamaha aerox 80 cc

1 100 EUR

Viti: 2014
12 Korr 23:07 Skuter , Pejë

Motor me Rrym

500 EUR

Viti: 2016
05 Korr 22:11 Skuter , Gjilan

Yamaha 49cc��������

500 EUR

Viti: 2012
02 Korr 13:23 Skuter , Gjilan

Aerox101

250 EUR

Viti: 2002
27 Qer 20:16 Skuter , Gjilan

Arox

799 EUR

Viti: 2000
22 Qer 13:41 Skuter , Gjakovë

Yamha aerox 50 cc

1 EUR

Viti: 2000
20 Qer 20:58 Skuter , Prizren

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2017
17 Qer 16:19 Skuter , Gjilan

Shitet

450 EUR

Viti: 2000
15 Qer 21:03 Skuter , Gjilan

shitet skuteri yamaha aerox 49cc

1 400 EUR

Viti: 2014
10 Qer 18:01 Skuter , Ferizaj

Shiten skutera prej ch 50cc

Viti: 2021
02 Qer 23:32 Skuter , Pejë

Aerox

Viti: 2001
02 Qer 13:05 Skuter , Gjilan

Shitet

550 EUR

Viti: 2000
31 Maj 00:30 Skuter , Gjilan

Areox 50 cc

600 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Aerox | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione