Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Ferizaj

4C , 13
8C , 7
Alfa 145 , 30
Alfa 146 , 23
Alfa 147 , 69
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 2
Alfa 156 , 32
Alfa 159 , 10
Alfa 166 , 3
Alfa 75 , 1
Brera , 1
Giulia , 1
Giulietta , 2
GT , 9
Junior , 1
MiTo , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Sht 18:07 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 14:09 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 ne gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 17:05 Vetura , Ferizaj

Endriti shitet koltivatori ngjendje tmir boj ndrrim

999 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 17:22 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 156 1.9 jtd sportwagon- viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:24 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa Romeo 156 sportwagon - 1.9 JTD viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:12 Vetura , Ferizaj

ALFA ROME 166 2.4 JTD

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 19:56 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:43 Vetura , Ferizaj

ALFA ROMEO GUILETTA 2.0DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:33 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 1.9jtd 16v

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 07:21 Vetura , Ferizaj

Rimorkio

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 156 1.9 jtd

1 400 EUR

07 Dhj 11:29 Vetura , Ferizaj

Alfa

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 18:07 Vetura , Ferizaj

Alfa 156

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 14:13 Vetura , Ferizaj

Alfa rome

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 17:18 Vetura , Ferizaj

aaaaa

555 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:05 Vetura , Ferizaj

Shes dhe ndrroj

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 20:05 Vetura , Ferizaj

Shes

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 18:15 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 18:29 Vetura , Ferizaj

Goma 205 55 17

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 23:23 Vetura , Ferizaj

alfaromeo 2005 1.6 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:39 Vetura , Ferizaj

shitet alfa romeo 2005 1.6

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 22:05 Vetura , Ferizaj

Shitet alfa romeo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:30 Vetura , Ferizaj

shitet alfa

1 270 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 13:12 Vetura , Ferizaj

Alfa rome

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 08:32 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 159 JTDm1.9 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 14:02 Vetura , Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 15:14 Vetura , Ferizaj

BLEJ MERCEDESA 190 PER PJES

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 00:06 Vetura , Ferizaj

Alfa

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Sht 21:12 Vetura , Ferizaj

Shitet alfa romeo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 10:06 Vetura , Ferizaj

Shitet osendrrohet

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 23:02 Vetura , Ferizaj

Kosova

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 22:02 Vetura , Ferizaj

Kosove

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 08:41 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo mito 1.3 dizell me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 00:13 Vetura , Ferizaj

https://leafletjs.comhttps://leafletjs.com

77 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 01:56 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 23:52 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:30 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 13:26 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo Juliet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:03 Vetura , Ferizaj

Shite

300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:59 Vetura , Ferizaj

Alfa

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:08 Vetura , Ferizaj

Shitet 1.9 Jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:01 Vetura , Ferizaj

SHITET MUSHTERRA 10 muj

850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 13:13 Vetura , Ferizaj

Shiet Alfa Romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 00:03 Vetura , Ferizaj

auto servis gas

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 22:46 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa Romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:22 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 2.0 rks

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 20:49 Vetura , Ferizaj

shitet shporeti i nxemjes qendrore shum pak i perdorur arsy

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 10:59 Vetura , Ferizaj

SHITE IPHONE 5 I ARDHUR PI CH iri

26 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 19:59 Vetura , Ferizaj

Alfa

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 03:24 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione