Prizren | Makina | Vetura | BMW | X1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:48 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Shitorja ,

Bmw X1 xDrive 18d

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:09 ,

BMW X1 TWIN Turbo

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 14:52 ,

BMW X1 sDriver

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:51 ,

BMW X1 sDriver

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:55 ,

Shes BMW X1

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:52 ,

Keri tip top

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 08:33 ,

BMW X1 xdrive 18.d

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 19:59 ,

Bmw x1 2015

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Tet 13:10 ,

bmw x1

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 19:10 ,

Bmw x1

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Sht 20:16 ,

bmwx1

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Sht 20:08 ,

Bmw

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Sht 14:43 ,

Shes BMW X1

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 04:21 ,

BMW X3

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 10:29 ,

BMW X1

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 21:42 ,

BMW X1 XDrive

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Qer 13:33 ,

Bmw x1

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 12:41 ,

BMW X1 DIESEL Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 13:38 ,

bicikleta

45 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 21:35 ,

Shitet BMW X1

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione