Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Aveo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Aveo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:09 Vetura , Vushtrri

Shitet Chevrolet Aveo 1.3 dizell 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 17:31 Vetura , Vushtrri

Shitet Chevrolet Aveo 1.3 dizell 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 16:26 Vetura , Vushtrri

Shitet Chevrolet Aveo 1.3 dizel nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 12:06 Vetura , Vushtrri

Shitet Chevrolet Aveo 1.3 D 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 16:06 Vetura , Prizren

Shes apo ndëroj chevroletin

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 00:46 Vetura , Viti

Shutet vetura ose bej ndrrim

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:29 Vetura , Gjilan

Chevrolet Aveo 1.2 me 81,000 km te kaluara

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Sht 21:25 Vetura , Gjilan

Chevrolet Aveo 1.2 me 81,000 km te kaluara

4 300 EUR Price Reduced

26 Korr 19:28 Vetura , Prishtinë

Cheveolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 14:30 Vetura , Prishtinë

Vetur

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:33 Vetura , Pejë

Shitet chevrolet aveo 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 10:32 Vetura , Prishtinë

Chervolet aveo

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:37 Vetura , Pejë

Shitet ndrroj cheverlet Aveo 1.2 benzin viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 20:47 Vetura , Rahovec

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 00:28 Vetura , Vushtrri

shes

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 23:36 Vetura , Ferizaj

Chevrolet STEC 2006 …

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 00:34 Vetura , Vushtrri

Chevrolet Avea viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 01:42 Vetura , Lipjan

Chevrolet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 23:58 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2 Benzin

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 10:39 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Mar 00:50 Vetura , Prishtinë

Sheverlet aveo 1.2 Benzin viti 2010 rks 1 vit me klim

3 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 16:00 Vetura , Prishtinë

Cheverlet Avoe 1.2 benzin viti 2010 rks 1 vit me klim

3 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 00:34 Vetura , Malishevë

Chevrolet

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 23:10 Vetura , Mitrovicë

Cheverlet 1.2 benzin viti 2010 rks 1 vit me klim

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:42 Vetura , Vushtrri

i shitur

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 23:38 Vetura , Prizren

Chevrolet Aveo 2012

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 18:00 Vetura , Ferizaj

Viti 2012 Shitet Chevrolet ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 15:41 Vetura , Ferizaj

Viti 2012 1 vjet RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 13:08 Vetura , Ferizaj

✅✅chevrolette 1 vjet RKS gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 13:07 Vetura , Ferizaj

VITI 2012 1 vite RKS Shitet Vetiura ne gjendje shum te mir

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 19:35 Vetura , Ferizaj

Makine ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 19:35 Vetura , Ferizaj

Veturë

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 19:15 Vetura , Ferizaj

CHEVROLETE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 21:06 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 20:57 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 20:57 Vetura , Malishevë

chervolet avevo 1.2 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 16:41 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 19:06 Vetura , Prishtinë

Auto na prodaju

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 18:58 Vetura , Prishtinë

Auto na prodaju

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 12:50 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 12:12 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 22:29 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 07:12 Vetura , Lipjan

Chevorlet Aveo 1.2 Benzin Viti 2008 Rks

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 13:01 Vetura , Prishtinë

chervolet avevo 1.2 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 16:01 Vetura , Malishevë

chervolet avevo 2009 2400€

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 19:26 Vetura , Vushtrri

Shes Chevrolet Aveo Automatic

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Qer 23:07 Vetura , Lipjan

CHEVROLET

3 500 EUR

31 Maj 16:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 03:36 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

25 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Aveo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione