Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chevrolet Kalos Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Kalos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 18:15 Vetura , Prishtinë

Shes-Ndrroj Chevrolet Kalos

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:13 Vetura , Pejë

Shes-Ndrroj Chevrolet Kalos

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 07:53 Vetura , Ferizaj

shitet Chevrolet Kalos

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 16:02 Vetura , Drenas

044943290

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:05 Vetura , Prishtinë

Daewoo. Benzin 1.4 .

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 18:36 Vetura , Gjilan

chervolet kalos viti 2004 rks 1vit

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 11:14 Vetura , Gjilan

chervolet kalos 2004 rks

1 233 456 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 22:21 Vetura , Viti

pjes chevrolet kalos

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 13:27 Vetura , Gjilan

Chevrolet Kalos 1.2 Benzin -Rks 1Vit- -Me Klim-

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 19:47 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Kalos 1.2 16v 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Gush 10:49 Vetura , Ferizaj

Shitet chevorlet 044467125

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Gush 11:04 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet Kalos 1.4benzin 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:03 Vetura , Gjilan

Chevrolet 1.2 benzin viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 15:32 Vetura , Viti

Chevrolet kalos 1.2

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 19:23 Vetura , Ferizaj

Shitet chevorlet 044798617

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 21:15 Vetura , Gjilan

Chevorlet kalos 1.4 benxin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 08:07 Vetura , Ferizaj

Shitet chevorlet kalos 72 mi t kalume

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Shk 22:51 Vetura , Ferizaj

Shitet chevorlet kalos 72 mi t kalume

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Dhj 11:31 Vetura , Prizren

U SHIT FLM MERRJEP Chervolet Kalos 1.2 Benzin 2004

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 10:34 Vetura , Skenderaj

U shit flm

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 00:23 Vetura , Mitrovicë

Shitet

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:43 Vetura , Prishtinë

Chevorlet 1.4 Benzin Plin

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:45 Vetura , Skenderaj

Shitet

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 16:06 Vetura , Fushë Kosovë

U shit flm merrjep

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 23:31 Vetura , Drenas

Chevrolet Kalos 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 09:38 Vetura , Skenderaj

Shitet - ndèrrohet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:35 Vetura , Fushë Kosovë

shitet chevorlet dhe ndrrohet

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 08:15 Vetura , Prishtinë

Sheverlet kalos

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 21:20 Vetura , Prishtinë

Sheverlet kalos

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 08:49 Vetura , Fushë Kosovë

Urgjent shitet chevorlet kalos gjendje te mir

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Tet 19:38 Vetura , Skenderaj

Shitet - ndèrrohet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:08 Vetura , Skenderaj

Shitet - ndèrrohet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:50 Vetura , Fushë Kosovë

shitet kerri chevorlet 2004 qmimi 2700

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 16:27 Vetura , Skenderaj

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 11:16 Vetura , Skenderaj

Chevrolet Kalos benzin

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 00:57 Vetura , Skenderaj

Shitet

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 01:52 Vetura , Prizren

Daewoo Kalos

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 23:21 Vetura , Pejë

Chevrolet Kalos 2007 6 muj regjistrim i bom ndeshj

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 02:24 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 00:41 Vetura , Fushë Kosovë

Chevrolet Kalos

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:29 Vetura , Klinë

Chevorlet Kalos 1.4 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 09:12 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:10 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:10 Vetura , Prishtinë

Chevrolet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:06 Vetura , Prishtinë

Shes Chevrolet Kalos 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 13:30 Vetura , Gjilan

Chevrolet Kalos, 1.4, Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 10:59 Vetura , Vushtrri

Cheverlet kalos 1.4B 2005 +38349378666 / 049378666

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 14:10 Vetura , Vushtrri

chevrolet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 10:15 Vetura , Prishtinë

Chervrolet Kalos 1.4 AUTOMATIK 2006

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 16:42 Vetura , Prishtinë

Chevrolet kalos 1.2 benzinë

2 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Kalos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione