Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Lacetti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Lacetti | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 21:26 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 16:14 Vetura , Prizren

chevrolet 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:01 Vetura , Prishtinë

Turbine për chevrolet laceti 2.0 viti 2009

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 22:56 Vetura , Fushë Kosovë

cheverlet 1.4 benzin viti2006 me klim

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 20:27 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura chevrolet Lacetti 1.4 benzin viti 2007

1 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 23:34 Vetura , Lipjan

Chervolet lacetti 1.6 16V

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 09:06 Vetura , Shtime

Shitet Chevrolet Lacetti

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 11:01 Vetura , Gjilan

Jgugfdgu

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 00:51 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:43 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 12:30 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 13:53 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 19:04 Vetura , Lipjan

Shes Chevorlet Lacetti 1.4 Bencin Gjendje Tip top vp 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 16:00 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 14:06 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 15:52 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 09:35 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 13:09 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 12:20 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

17 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 12:09 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2004

17 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 15:40 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 10:20 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 21:12 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 14:55 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 12:21 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 11:16 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 13:43 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 13:31 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 16:03 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 10:06 Vetura , Ferizaj

Chevrolet lacetti 2.0 Dizell

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 16:33 Vetura , Vushtrri

Chevrolet 2005 rks deri janar

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 10:12 Vetura , Vushtrri

045521222

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 10:19 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 22:04 Vetura , Vushtrri

Chevrolet 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 15:32 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 17:43 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 5muj rks

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 10:33 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 1.4 benzin 5 muj rks

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:50 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 5muj rks

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 18:50 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 5 muj rks

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 18:50 Vetura , Vushtrri

Chevrolet lacetti 5muj rks

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:51 Vetura , Ferizaj

chevrolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 12:14 Vetura , Ferizaj

Shes dy chevroleta

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 00:13 Vetura , Kastriot

1.4 benz

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:50 Vetura , Viti

Shitet Vetura Chervolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:02 Vetura , Gjilan

Shum i Ruajtur

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 15:30 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Lacetti

2 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 10:07 Vetura , Besianë

Shes kete vetur

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 10:56 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Chevrolet lacetti

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 23:24 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Lacetti

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 12:51 Vetura , Prishtinë

chevrolet lacetti

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Lacetti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione