Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Scorpio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Scorpio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Tet 20:20 Vetura , Klinë

Ford

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 14:29 Vetura , Prishtinë

Ford scorpion 2.0 Benzin Plin Automatik

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Gush 12:58 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 18:45 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Maj 01:12 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Maj 23:31 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Maj 03:57 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio 2.9

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Jan 22:41 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 08:51 Vetura , Mitrovicë

ford scorpio benzin plin

499 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 00:12 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 09:04 Vetura , Prishtinë

shitet ford scorpion

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 22:48 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Shk 21:22 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Jan 14:28 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Jan 16:07 Vetura , Drenas

Ford pikap 049618999

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 22:37 Vetura , Prishtinë

Ford

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 21:32 Vetura , Prishtinë

Ford gjithqka ne rregullq

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Sht 12:52 Vetura , Pejë

Shitet Ford scorpio qmim i arsyshem

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:01 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Sht 01:08 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Sht 15:13 Vetura , Kastriot

Ford scorpio

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Sht 19:21 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Shk 11:21 Vetura , Prishtinë

Ford scorpio

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 19:55 Vetura , Gjilan

Shitet Ford Scoripo

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Dhj 20:23 Vetura , Pejë

Ford Scorpio

980 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 09:09 Vetura , Vushtrri

Ford scorpio RKS 97 Ndrrim i mumdshem

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 13:03 Vetura , Klinë

Shitet Ford Scorpio

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 21:55 Vetura , Rahovec

Shitet ford scorpion

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 17:21 Vetura , Ferizaj

SHES OSE NDERROJ FORD Scorpion USA -96

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 18:19 Vetura , Ferizaj

Ford 3000

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 21:00 Vetura , Ferizaj

Ford Scorpio -96

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 21:57 Vetura , Besianë

Ford Scorpio 2.0

350 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:56 Vetura , Kastriot

Shitet Ford Scorpio

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Scorpio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione