Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep | Commander

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep Commander | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

JEEP COMMANDER 3.7L OFF-ROAD SPECIAL 7 ULSE AUTOMATIK 2007

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 06:45 Vetura , Skenderaj

Shitet Jeep Commander 4.7 V8

7 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:34 Vetura , Prishtinë

Jeep Commander 3.7 V6

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 11:38 Vetura , Prishtinë

Jeep Commander 3.7 V6

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:06 Vetura , Skenderaj

Shitet jeep commander

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 16:40 Vetura , Gjilan

Jeep Commander 3.0 crd Limited Edition 7 ulse Full opcion

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 19:26 Vetura , Burim

Shitet vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 10:14 Vetura , Dardanë

����Shitet JEEP COMMANDER 4x4 Quadra-drive2 i sapo ardhur n

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 02:56 Vetura , Dardanë

����Shitet JEEP COMMANDER 4x4 Quadra-drive2 i sapo ardhur n

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 15:50 Vetura , Gjilan

Shes Jeep-in

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 08:27 Vetura , Prishtinë

Shitet jeep comander

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 14:49 Vetura , Ferizaj

Jeep Cammander 3.7 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 11:16 Vetura , Ferizaj

Jeep cammander

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 11:08 Vetura , Prishtinë

Jeep

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 16:53 Vetura , Gjilan

Jeep commander

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 08:17 Vetura , Prishtinë

Shitet jepp conander

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:56 Vetura , Mitrovicë

Goma per Jep

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 11:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 03:34 Vetura , Gjakovë

Renta Car Noari

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 22:37 Vetura , Vushtrri

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 21:25 Vetura , Prishtinë

Shitet Jeep Commander

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 13:56 Vetura , Prishtinë

Jeep

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 09:11 Vetura , Gjilan

Jeep Commander

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 07:12 Vetura , Drenas

Shes Jeep urgjentisht

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 19:34 Vetura , Pejë

Jemm commander 3,0 crd / Limited

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 19:36 Vetura , Malishevë

Gjyp Jep

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 08:29 Vetura , Gjilan

Jeep Comander 3.0 Disel -07

27 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep Commander | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione