Klinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 29
B-Class , 7
C-Class , 36
CL-Class , 2
CLA-Class , 1
CLK-Class , 1
CLS-Class , 10
E-Class , 68
GL-Class , 2
GLA-Class , 1
GLK-Class , 1
ML-Class , 9
R-Class , 2
S-Class , 9
SL-Class , 1
SLK-Class , 2
V-Class , 3
190 , 96
200 , 43
220 , 50
230 , 4
240 , 7
250 , 78
260 , 1
270 , 23
280 , 3
290 , 2
300 , 11
320 , 12
350 , 1
420 , 2
500 , 4
MB 100 , 1
Vaneo , 1
Vario , 3
Viano , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

shes mercedes 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 12:54 ,

Mercedes e200 diesel automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 ,

shitet benzi ose ndrrohet

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:09 ,

SHITET MERCEDES A170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:19
Linku:
,

shes mercedes 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 17:36 ,

Mercedes C250

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 10:30 ,

Shes pjes

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 10:54 ,

Shitet mercedes benz ne gjendje shum te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 18:05 ,

Mercedes E200 Avantgarde PA DOGAN GERMANI

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:00 ,

Shitet Mercedes A 170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:19 ,

Mercedes-benz E320

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 15:27 ,

MercedesBenz A180

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 21:50 ,

Mercedes Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 17:42 ,

Cklas 220cdi Automatik 146ps Dizell

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 00:48 ,

Mercedes E class

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Mar 19:06 ,

ky qen ka humbur

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 18:53 ,

SERVISIM PROFESIONAL

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:45 ,

Shitet mercedesi

5 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Shk 18:17 ,

Mercedes-Benz 208 D

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 08:52 ,

Mercedes 200 dizell 1 vit rks

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:11 ,

Vetura eshte ne gjendje trregullt

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 16:58 ,

MERCEDES 250D

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 22:33 ,

Shes urgjetn

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 22:29 ,

Shiten 7 metra dru te shkurtune dhe te qane

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 01:03 ,

Mercedes c220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:40 ,

Mercedes benz w211

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 17:51 ,

Mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 11:28 ,

Mercedes

990 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 20:27 ,

Mercedes 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:31 ,

Merceses C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:17 ,

Merceses Benz C200

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 14:17 ,

Merceses Benz C200

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 10:54 ,

Mercedes benz c class

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 17:35 ,

Mercedes benz C200

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:51 ,

Mercedes c200

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:24 ,

Mercedes c200

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 20:13 ,

Merrcedes

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 16:37 ,

Shes Mercedes Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 09:17 ,

shes Mersdes Sprinter 311CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 09:08 ,

Shes Fellnet Per Mercedes Bens

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:05 ,

Mercedes Benz B 200

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 13:52 ,

Mercedes B200 CDI

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 09:39 ,

Mercedes-benz c220

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 14:17 ,

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 03:23 ,

Vetur

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 19:37 ,

SHES MERCEDES BENZ 250 URGJENT !!!

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 21:10 ,

Fellne per Mercedes

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 10:21 ,

shes mrsdes sprinter 315 cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 09:58 ,

Fellne

330 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 09:40 ,

Mercedes GLK350

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione