Lipjan | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:44 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulese rks 4 muaj extra e ruajtur

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

Opel zafira 2.0 DTI 2001 7 ulese rks 6 muaj

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:09 ,

Opel Zafira 2003

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:34 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:38 ,

OPELL ZAFIRA DIZELL 2.0 (DTI)

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 19:12 ,

USHIIT

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 14:55 ,

Ushit

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 18:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.6B VITI 2002 ME 7 ULSE

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:33 ,

Opel Zafira A 2001, 7 ulese

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 20:27 ,

OPEL ZAFIRA DISEL 2.0 DTI– VITI 2003 –

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 12:48 ,

Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 16v ne gjendje perfekte

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 22:24 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI VITI 2004 7 ULSE RKS 6 MUJ

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 14:03 ,

OPEL ZAFIRA 1.7 DISEL-7 ULSE-2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 21:59 ,

Opel Zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 13:44 ,

Opel Zafira 2.2 Diesel 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 10:47 ,

Opel Zafira 1.9 dizell CDTI 7 Ulse - 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 15:10 ,

Opel Zafira 2.0 automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 10:32 ,

Opel zafira

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 22:30 ,

Opel Zafira

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Nën 18:09 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 17:55 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 09:30 ,

OPEL ZAFIRA DISEL 2.2-2003

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 19:51 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 19:46 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 20:32 ,

opel zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 19:09 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 16:58 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 19:34 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 18:05 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 13:52 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 21:27 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt 2.0

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 20:12 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 12:37 ,

Shitet opel zafira ne gjendje te rregullt

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:45 ,

Opel

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 21:20 ,

Opel zafira

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 11:58 ,

Opell zafira 1.9 cdti 2007 rks 7 ulse

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 21:16 ,

Shes Opel Zafira COSMO

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 09:35 ,

Shes opel zafira diesel

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 22:50 ,

Oepl zafira

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 10:08 ,

OPEL ZAFIRA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 13:38 ,

Shes opell zsfir

28 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 23:13 ,

Opel zanfira

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Korr 22:30 ,

Opell Zafira 2.2 dti 2003 Per Pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 15:10 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ME KLIM

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 10:56 ,

Opel Zafira 2001 2.0 Disel 7 Ulse

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:04 ,

Opel Zafira

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 22:43 ,

Shes opel zafira

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 18:53 ,

Shitet Opel Zafira 2.0 DTI

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione