Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 6 series | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 9
Audi , 4
Opel , 4
Ford , 2
Škoda , 2
Alpina , 1
Fiat , 1
Pontiac , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 6 series,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 6 series Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 02:08 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI Automatic Quattro Coupe

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat ducato regj.6 muaj. Regj. I par rks��

3 240 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Nën 22:47 Vetura , Pejë

Audi a6

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 12:24 Vetura , Pejë

Audi A8 (SHITUR)

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:22 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 118D FaceLift M-Packet 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:34 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 2010 M-paket Facelift

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 19:31 Vetura , Prishtinë

BMW SERIES 1 FACELIFT M-PAKET

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:08 Vetura , Fushë Kosovë

BMW SERIE 1 FACELIFT M-PAKET DIESEL 2.0 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:35 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 Vetura , Prishtinë

Opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:49 Vetura , Prishtinë

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 23:57 Vetura , Prishtinë

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 23:48 Vetura , Prishtinë

Skod octavia

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 22:00 Vetura , Prishtinë

Shes Skoda octavia 2012 ose ndrroj

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 17:12 Vetura , Dardanë

U shit

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 16:48 Vetura , Mitrovicë

Blej ford focus , mondeo diesel

24 Sht 19:22 Vetura , Gjilan

Audi a6 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:44 Vetura , Vushtrri

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 20:14 Vetura , Kastriot

2017 BMW 4-Series AWD GRAN COUPE-EDITION

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:19 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:50 Vetura , Lipjan

Ford Transit Connect 1.8 disel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 16:25 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI Klima MODEL 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:17 Vetura , Dardanë

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 15:03 Vetura , Prishtinë

bmw 5 series 2.8 24 valve

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 20:08 Vetura , Prishtinë

Touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:10 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj BMW 630i -06

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 13:16 Vetura , Ferizaj

BMW 630i 2006

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 22:06 Vetura , Prishtinë

BMW 320d -07

14 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 6 series | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione