Renault | Vushtrri | Makina | Vetura

Renault , 264
Ford , 5
Opel , 5
Audi , 4
BMW , 2
Jeep , 2
Peugeot , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
MINI , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:29 ,

Renault kango

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 10:12 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 11:06 ,

Renault

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 15:29 ,

Renault Espase Dizel Viti 1995 Manual 7 Ulse Rks 6 Muj

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:52 ,

Renault Kangoo

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 03:51 ,

Renault Kango

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 11:52 ,

Shes veturen renault

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:48 ,

Shes - Renault Kangoo 1.5 Dizel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 10:30 ,

Shitet vetura Renault Clio

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 13:00 ,

Renault Thalia,1.5 dizell,viti 2008

Histora e veturës

2 160 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:13 ,

Renault klio 1.5 dizell viti 2008

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:11 ,

Renault modus dizell,2005,rks deri në gusht

Histora e veturës

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 21:27 ,

Kamion

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 00:21 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:16 ,

Renault Clio

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 16:21 ,

Renault Laguna - Diesel 1.9 - Viti 2004 - Automati

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 15:12 ,

Autobus Renault Aresk

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
06 Dhj 11:14 ,

Renault megan, dizell,2003

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 16:51 ,

Renault Kangoo

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 02:55 ,

Shitet

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 20:05 ,

Renault Twingo

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 20:32 ,

Renault Laguna 1.9 dci RKS 2003

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 19:11 ,

Goma

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 22:08 ,

Shitet Renault Kangoo - FRIZ -

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 20:44 ,

Renault Master me Frigo

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 12:02 ,

Renault

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 00:43 ,

Shes renault kango 1.5 dci

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 14:47 ,

Renault kango 1.5 dizel

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 22:37 ,

Shes renault kango 1.5 dci

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 17:27 ,

Renault megane 1.9 dci

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 16:17 ,

Shes Renault pikap 1.9 disel tel 049 828 131

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 22:24 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI DSG PA DOGAN

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 16:08 ,

Renault Twingo 1.3 benzin

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:59 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:28 ,

Shitet Renault Master

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 11:22 ,

Renault Espace 1.9dci

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 02:57 ,

Vw cady 1.9 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione