Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Sharan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:42 ,

VW Sharan 2.0 TDI BlueMotion Highline DSG

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:34 ,

Shitet Sharan 1.9 TDI Automatik - 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 ,

SHARAN TDI i Aksidentuar

750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:16 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

VW Sharan TDI 2.0 170 PS Automatik

16 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:31 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 ,

VW SHARAN 1.9 TDI (TDI)TKUQE 150PS

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:45 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Shitet sharan 1.9 dizel me klim rks 7 ulse

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:22 ,

VW Sharan

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:43 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 07:23 ,

Sharan 1.9 Diesel TDI

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 11:50 ,

✅ VW SHARAN 2.0 Tdi / DSG / MATCH /

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:54 ,

VW SHARAN

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:16 ,

Shitet sharon 2.0 dizel 7 ules

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 16:49 ,

Vw Volkswagen Sharan

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 16:53 ,

SHARAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:41 ,

SHARAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:51 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama 2013����

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 23:14 ,

VW Sharan 2.0BenzinPlin-Rks 8Muj-BojNdrrim-1997-

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:05 ,

Pjes per Vw Sharan 1.9Tdi Automatik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:22 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 7 ULSE.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 08:56 ,

Shitet sharani viti 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 14:51 ,

Sharan VW TDI - Gjendje Perfekte

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:20 ,

Sharan 1.9 t(di) regjistrim deri ne mars 2021

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 21:57 ,

044271589

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 10:41 ,

sharan 2.8

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:04 ,

Shitet Sharan automatic 7 ulse 2011 ne gjendje shum te mir

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:09 ,

Vw Sharan viti 2003 rks 30-03-2022 Ndrrim i mundshem

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:10 ,

shitet Sharani 1.9TDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:31 ,

Vw sharan 1.9 tdi,automatik, viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:33 ,

VW Sharan 2.0 TDI BMT Trendeline

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 00:40 ,

Vw sharan

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 18:33 ,

VW Sharan 2003, automatic

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 01:48 ,

Sharan me 7 ulse

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 22:55 ,

WV Sharan viti 2004

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 01:40 ,

shes sharan ose drroj 1.9 dizel

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 01:40 ,

shes sharan 1.9 ne gjendje te mir munsi drrimi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 22:39 ,

VW Passat Benzin1.8Turbo-Rks 15-09-2021-BojNdrrim-

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 21:58 ,

Sharan (ford galaxy)

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 17:07 ,

Shes shran ne gjendje perfekte

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 11:24 ,

Shitet Sharani

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Mar 19:07 ,

Sharan .Shitet sharani

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 14:17 ,

VW Sharan 1.9 TDI-DI Te kuqe

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:45 ,

Sharan 1.9 tdi-di

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:57 ,

SHARAN 2012 2.0TDI DSG 170.000

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Sharan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione