Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 Vetura , Pejë

VW Transpoter

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

T4 2.5 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Fushë Kosovë

VW T4 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Vetura , Prishtinë

Shitet t4 2.5 tdi i rexhistruar 6/2023 viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:34 Vetura , Drenas

Shes t4 2.5 tdi viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 tdi - Pa Dogan - viti 1999 me klim

4 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 -Maxi - 5ulse 2.5 tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 Tdi - Me Dogan +tvsh - viti2000

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell kabin-maxi2.5 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Mitrovicë

vw t-4 2.5 dubell kabin me 6 ulse me dogan paguar viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:37 Vetura , Klinë

Kombi t4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:35 Vetura , Prizren

Kombi t4 1.9 td

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:45 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:44 Vetura , Vushtrri

KOMBI T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:34
Linku:
Vetura , Burim

Kombi

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 Vetura , Ferizaj

T4 2.4 disel viti 99 me dogan info 044444837

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

Renault master 2.5 tdci viti 2005 rks info 044444837

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:07 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:58 Vetura , Drenas

Shes kombin t4 2.4 dizell

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:41 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:03 Vetura , Gjakovë

Shitet VW T4

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:13 Vetura , Gjakovë

VW T4 2.5 TDI Intercooler 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Vetura , Pejë

Volkswagen Kombi T4 2.4 Diesel

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:26 Vetura , Drenas

Shes T4 2.5 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:19 Vetura , Drenas

Shes kombi T4 2.5 tdi …

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:36 Vetura , Pejë

Vw t4 2.5 tdi 3500€ vetem deri me 01.04.2023

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:55 Vetura , Mitrovicë

Shes t4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 16:13 Vetura , Kastriot

shitet kombi t4 2.5 tdi 6 ulse 2000 viti

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 16:06 Vetura , Prizren

T4 kombi

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 16:09 Vetura , Prishtinë

Vw t4 1.9 dizell 9 ulse librez viti 91 rks i skaduar

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 14:42 Vetura , Vushtrri

KOMBI T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 14:06 Vetura , Rahovec

vw kombi t4 2.5 tdi maxi me klim

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 11:52 Vetura , Malishevë

T4 rks kombi

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 11:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Kombi VW T4 1/9 DIZELL

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:06 Vetura , Drenas

Shes T4 2.5 TDI 1 vit rks

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 02:37 Vetura , Gjilan

Kamionet t4

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 09:46 Vetura , Drenas

kombi t4 diezell 1.9

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 22:00 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta T4 2.4 Dizell

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:36 Vetura , Burim

Shes kaioneten T4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:34 Vetura , Prishtinë

SHITET KOMBI T4 2.5TDI DISELL NR 048650648

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 11:54 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T4 1.9 DIZELL URGJENT

1 800 EUR Price Reduced

20 Mar 03:41 Vetura , Pejë

KOMBI T4 I ARDHUR NGA ZVICRRA����

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 00:21 Vetura , Ferizaj

Pjesë per T4 Kombi

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 00:12 Vetura , Gjakovë

T4 dupelkabin

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 17:19 Vetura , Burim

Vw T4 2.4 Transporter

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:56 Vetura , Skenderaj

Kombi t4

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 11:17 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi na prodaju

3 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Mar 23:14 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 tdi

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Mar 18:12 Vetura , Prishtinë

Pjes per T4 dhe T4 syncro

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Mar 14:02 Vetura , Prishtinë

SHITET KOMBI T4 2.5TDI NR 048650648

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione