Lipjan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 15:36 ,

VW Touran 2.0 TDI DsG i ardhur nga Gjermania

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:36 ,

VW TOURAN 2.0 TDI (140 ps) DSG

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 10:52 ,

VW touran 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:45 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:08 ,

Touran 1.9TDI Automatik DSG 7ulse

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:42 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:32 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 00:10 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:44 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:36 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 18:30 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 00:09 ,

Tauran 2.0

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:32 ,

Touran

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:10 ,

Tip top

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 15:24 ,

Toran i sapo ardhur nga gjermonia 1.6 dizell

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:39 ,

VW TOURAN 1.9TDI

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 00:04 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 23:52 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:40 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:40 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 09:08 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 09:36 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:18 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:55 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 20:15 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 20:05 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 15:31 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 14:51 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 10:01 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 09:40 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 00:04 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 00:04 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 09:48 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 19:15 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 09:57 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 09:56 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 23:42 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 23:33 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 14:32 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 09:18 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 09:18 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 23:48 ,

Tauran 2.0Tdi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 23:48 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 23:40 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 12:57 ,

Tauran

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione