Lipjan | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 2356
Passat , 750
T3 , 28
T4 , 212
T5 , 48
T6 , 19
181 , 6
Amarok , 3
Beetle , 8
Bora , 43
Buggy , 1
Caddy , 257
CC , 13
Crafter , 10
Eos , 3
Fox , 6
Iltis , 1
Jetta , 70
LT , 28
Lupo , 18
Phaeton , 7
Polo , 140
Santana , 2
Scirocco , 1
Sharan , 59
T1 , 1
T2 , 97
Tiguan , 24
Touareg , 35
Touran , 520
up! , 1
Vento , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54
Linku:
,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:24 ,

Shes polo dizell 1.9 ngjendje shum te mir

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:19 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:15 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Shek kombi t 4

1 699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 ,

Touran 1.9TDI Automatik DSG 7ulse rks 1vit

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 ,

Polo 1.6TDI klim abs viti 2011 e sapodoganuar

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 ,

VW Passat 2011 Automatik

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Me dogan te paguar

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Shitet Gollf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:11 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:01 ,

Passat 1.9 TDI

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:47 ,

Golf 7 sportvan 1.6 tdi bluemotion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

VW Arteon 2.0 tdi DSG elegance viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:44 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:43 ,

Passat 2.0 tdi DSG viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 ,

Passat B8 2.0 tdi DSG viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Tiguan 2.0 TDi 2018 Automatik DSG 150ps

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 ,

Pasat B7 2.0 TDi Automatik DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Passat 1.9 tdi rks 1 vit me klim tempomat viti 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 2009 ComfortLine

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 ,

Polo 1.9 TDI 2007 rks 10 muaj model GOAL 3 qelsa

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK model SPECIAL full

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 ,

Vw CEDDY 1.9 TDI me KLIM ❄️❄️ 2005 10 muaj rks

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 ,

Caddy Maxx 1.9 TDI 2009 me klim i sapo Doganuar

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Golf 7 2.0 TDI DSG Highline — RKS —

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 ,

GOLF 7. 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:03 Shitorja ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 Shitorja ,

Vw Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG. Viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:20 ,

VW Golf 7DSG\F1 Sportsvan 045290107

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:10 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:04 ,

Golf 3 Benzin 1.6 Rks 9 Muj - 92

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

VW Golf GTI ne Aksion

380 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2012 Match

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK VP 2013 libra servisit 130.mi

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:03 ,

VW BORA 1.9TDI 4MOTION (4x4) MANUAL 6+r Vp 2000 me RKS 1 V

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

VW PASAT 1.9 TDI MANUAL 10 muj RKS

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 ,

VW Golf 6 1.6 Tdi Manual 12.2010"I Doganuar' Rks Full Opsion

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Volkswagen T5 friz - 1.9 TDI

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Taureg 5.0 TDI V10 AUTOMATIK Viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:07 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione