Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 928
Aixam , 252
Alfa Romeo , 756
Alpina , 211
Artega , 103
Audi , 6869
BAIC , 1
Bentley , 34
BMW , 3399
Brilliance , 16
Bugatti , 26
Buick , 9
Cadillac , 21
Chevrolet , 68
Chrysler , 188
Citroën , 1559
Corvette , 10
Dacia , 43
Daewoo , 200
Daihatsu , 44
DeTomaso , 4
Dodge , 12
Ferrari , 37
Fiat , 3939
Ford , 4018
Great Wall , 15
GMC , 43
Grecav , 10
Honda , 213
Hummer , 10
Hyundai , 295
Infiniti , 5
Isuzu , 62
Jaguar , 47
Jeep , 126
Kia , 287
Königsegg , 11
KTM , 16
Lada , 94
Lancia , 158
Land Rover , 108
Landwind , 1
Lexus , 16
Ligier , 3
Lincoln , 3
Lotus , 7
Maserati , 6
Maybach , 3
Mazda , 421
Mercedes-Benz , 9789
MG , 41
MINI , 43
Mitsubishi , 398
Morgan , 2
Nissan , 489
NSU , 5
Opel , 13556
Peugeot , 2842
Piaggio , 23
Plymouth , 4
Pontiac , 20
Porsche , 22
Proton , 16
Renault , 4282
Rover , 235
Saab , 53
Seat , 945
Škoda , 329
Smart , 166
Ssangyong , 13
Subaru , 35
Suzuki , 200
Talbot , 5
Tata , 15
Toyota , 239
Trabant , 1
Triumph , 3
TVR , 39
UAZ , 1
VW Volkswagen , 35056
Volvo , 307
Wartburg , 18
Wiesmann , 25
Yugo , 130
Zastava , 131

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

31 Maj 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:17
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:42
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:46 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:45 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:40 ,

Citroen c4 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:38 ,

Touran Cross

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 ,

Passat 2.0 TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:21 ,

Betlle viti 1970 pronar i dyt qe 40 vite

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:14 ,

Shes pasatin b5 1.9 tdi di t kuqe

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

Shitet mercedes S 350 gjysm blind baj ndrrim

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

Mercedes.1.5.Dizel.Me Klim.Ne Aksion.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:50 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

mercedes sprinter

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:38 ,

Shes pjes per seat toledo/leon 1998-2004

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:37 ,

Caddy 2.0 sdi veq me dogan te paguar

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:33 ,

Shitet Passat B7 2.0TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:30 ,

urgent shes fiat punto 1.9 diSll

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:23 ,

Audi Q3 automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

Touran Automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:22 ,

Passat 2015 automatik

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:18 ,

Audi Q3 automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:18 ,

Pasat 3 c

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 ,

Bmw x1 automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

KOMBI T5 ME DOGAN 2.5 TDI V 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:07 ,

KOMBI T4 ULSE 5+1 ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI--77 KW-- VITI 10.11.2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 ,

opel vektra c 2.0 dizel viti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:51 ,

Blej Vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:50 ,

Blej vetura per pjese pa dogan

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:50 ,

Shitet Opel Insignia 2.0 CDTI.viti 2012,190 PS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

Golf 7 2.0 Sportvan Longe Bluemotion 2016

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:47 ,

Pjes per Mercedes A Class 1.4 Benxin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:43 ,

Smart ForTwo 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:22 ,

Pjes per c3 1.4hdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 ,

Goma te veres ,fellne

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:17 ,

Motorr 2.2 ecotek

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:00 ,

Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:45 ,

nissan navara 2.5 dizell i doganuar rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 ,

AUDI A3 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

��Shes Dy Goma 195/65/R15 SAVA

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:54 ,

Shitet Zafira 2.0 Dizell 7 Ulëse Automatik RKS2MUJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim