Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

285 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 285 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 285 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar

Sot 20:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

AUDI A8 3.0 TDI MATRIX QUATTRO DESING 285 PS 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

285/40/22 Continental 2021.

330 EUR

Sot 18:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjilan

Audi A4 2.0 TDI Automatik V.p2016 Rks

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne 20 ' BMW

570 EUR

Dje 01:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Micheline Goma Bmw per X5 X6

110 EUR Price Reduced

16 Pri 07:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

2 goma 285/45/20 continental 2021

85 EUR

13 Pri 22:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  265  ·  Pejë

Korpe per massey 265 (tipave 200)

1 750 EUR

13 Pri 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6, TEAM, 1.6 TDI Bluemotion Start/Stop

8 800 EUR

09 Pri 11:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma 285/35 R19

07 Pri 10:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

285/45/21 pirelli pothuajse te reja.

1 EUR

05 Pri 01:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Fellne 22

800 EUR

04 Pri 13:32 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Prizren

TV.Panasonic

285 EUR

02 Pri 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet Golf 5 pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 05:35 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ipet me qira

30 Mar 11:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Goma dhe fellne 20 inch, te gjera 2 te ngushta

1 300 EUR

28 Mar 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 confortline bluemotion 2.0 Manuel me dogan te paguar

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne Bmw X5

490 EUR

22 Mar 21:04 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kastriot

Shitet Opel Corsa

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 07:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2.0 Comfortline 7 Ulse Automatik

99 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 06:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 hichline bluemotion 2.0 automatik

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne Arberi Afer Minimaxit

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
05 Mar 17:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Prishtinë

NISSAN NAVARA 2.5 dCi

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 285 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione