Citroen c3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:03 ,

CITROEN C3 1.6 HDI - KLIMATRONIK - EXCLUSIVE - V.P 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:36 ,

Citroen C3

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:24 ,

Citroen c3 1.4 hdi Automatik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

Shitet Citroen C3 1.6 Hdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:17 ,

SHITET CITROEN C3 1.4 HDI DIESEL

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

citroen c3 exlusive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Shitorja ,

CITROEN C3 1.6 HDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 ,

Citroen c3 viti 2008 rks 1 vit 1.4 hdi per 2 persona

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 ,

VW PASSAT CC 1.8 TSI Automatik 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:05 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIK RKS 2008

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:04 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:02 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 ,

Audi A4 1.9 TDI S-Line 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:50 ,

Citroen C3 Facelift 1.4HDI "2015"

4 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:36 Shitorja ,

Citroen C3 - 1.4 DIZEL - RKS

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Citroen C3

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:13 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:12 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim