Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf R 32 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf R 32 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf R 32 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Pejë

Iphone 7+ 32GB si i ri

60 EUR Price Reduced

02 Shk 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan II R-Line (Highline) 4Motion – 2.0 TDI – 110KW – 1

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Dhj 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

�� -i SHiTUR ( AUTO ARii) -��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 21:52 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Aparat dhe grinder i kafes

40 EUR

01 Nën 21:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Prishtinë

HP EliteBook Folio ne super gjendje

120 EUR Price Reduced

11 Tet 07:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

�� •GOLF R/32 ii SHiTUR • ��

6 700 EUR Price Reduced

23 Gush 16:03 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 04:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

��- ii SHiTUR -��

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 12:37 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

11 Qer 13:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gaming pc (low budget csgo perfect)

1 EUR

06 Qer 22:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

��• ii SHiTUR GOLF R/32 ��

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 13:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Peugeot elyseo 125cc

600 EUR

Online
16 Maj 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

Shes Vw Caddy 1.9 Sdi

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 22:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Montblanc Syze - Sunglasses

220 EUR

18 Pri 15:38 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Shitet Instagrami 95K followers

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 15:38 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Shitet Instagrami 95K followers

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prishtinë

Shitet Instagrami 95K Followers Cmim i disk

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 09:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Malishevë

Pisha

13 Nën 20:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

HPc(i7-4600U) EliteBook - 256 SSD

140 EUR Price Reduced

17 Tet 16:30 Të tjera  ·  Prishtinë

Vegel +18

17 EUR

27 Sht 00:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

��*SHiTET GOLF 1.9 TDii *GTD* FULL EXTRA NDRRiM��

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 00:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Ferizaj

�� SHiTET GOLF 1.9 TDii EXTRA *GTD* NDRRiM//

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 00:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

��*GOLF 5/ EXTRA 1.9 TDi SPORT*LiNE MUNDESi NDRRiMi��

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 16:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten pllumat

05 Pri 13:20 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Gjilan

Shes Fustanin E Bardh Te Nuseris

1 500 EUR

05 Pri 13:20 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Gjilan

Shes Rrym Gucci

50 EUR

05 Pri 13:20 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Gjilan

Shes Qanten Micheal Kors

150 EUR

05 Pri 13:20 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Gjilan

Shes Syzat Gucci Pothuajse Reja

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf R 32 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione