Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 płus 1.6 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 płus 1.6 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 płus 1.6 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 13:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

Shitet Golf 6 plus 2013 diesel

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:10 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Viti

GOLF 7 SPORTSVAN 1.6 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

13 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:32 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

Skoda Fabia-Monte Carlo- 1.6 TDI viti 2014

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Mitrovicë

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI VITI 2011 RKS 1 VIT

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 Vite nje pronar , 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 Allure 1.6 HDI Naftë

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI Model Style

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 10:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

11 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 6 PLUS 1.6 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

VE GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:03 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Shiten 2 Aku te reja - 20V dhe 36V + mbushes + bateri

120 EUR

18 Shk 14:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 11:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prizren

Golf 6 Plus Automatik

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Mitrovicë

GOLF 6 PLUS 2013 TDI 1.6

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 23:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

shitet

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 81 KW AUTOMATIK VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 01:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 06:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2012

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 14:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

• VW POLO 1.6 TDI Life 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 04:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Prishtinë

Mercedes GLC250 9G AMG Line 4 Matic 2016

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 14:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes E220D 194HP 9G 2017 Black Edition

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prizren

Golf 6 plus

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 08:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Gjilan

Golf 6 Plus 1.6 Dsg Vp 2012 Rks 1 Vit

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 09:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shes Polo 1.6 TDI ( Naftë )

7 950 EUR

26 Dhj 16:41 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 06:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

Golf 6 plus 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prizren

Golf 6+ Automatik RKS

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 21:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shes Golf 6 Plus TDI Automatik vetem 62mi kalume nga Germani

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Dhj 10:34 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet golf 6 1.6 dsg 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Dhj 10:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Pejë

Golf 6 Plus Automatik

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 płus 1.6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione