Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Klim 9 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Klim 9 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Klim 9 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:51
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:29 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 TDI HIGLINE

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Prishtinë

KOMBI T5 M 1 9 TDI ME KLIM ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH Caddy 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:18 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

Shtet vetura alfa 147 dizel 1 9

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:46 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:34 Të tjera  ·  Malishevë

Vw t5 1,9 TDI 2007

4 800 EUR Price Reduced

Dje 12:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera afat tshkurt kati i par

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 07:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Prishtinë

Shes Kombin VW T6 disel 9 ulse me RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 14:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vushtrri

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.4b 2003 ,Klim , Regjistrim 9 Muaj 049665551

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 08:08 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megan III1.6 DCI

9 500 EUR

Shitësit të Besuar
23 Maj 20:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Bregasno Per VW dhe Audi

90 EUR

23 Maj 14:23 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI TUCSON 2.0 dizel automatik rks 5 muaj

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 05:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

vw caddy 1,9 TDI klima i ardhur nga gjermania

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 23:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 20:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes A-Class A180 Cdi Automatik 7G

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Prishtinë

Kombi VW T6 me 9 ulse

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 20:33 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Ferizaj

Toyota Land Cruiser 4.2D 4x4 klim RKS

27 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 disell1.9

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 08:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Mitrovicë

Fiat Bravo 1.6 JTD 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 01:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Prishtinë

iPad 3 per femije

14 Maj 01:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 ☢️ 55 euro

55 EUR

14 Maj 01:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

60 EUR Price Reduced

12 Maj 01:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 3 tdi

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 09:57 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda Rapid 1.6 tdi 160.000 km automatik me dogan

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 01:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 me fotrolle - 64 GB

90 EUR

06 Maj 20:52 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

opel zafira-shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim---Nga Suedia--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 15:07 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Vushtrri

Linde h50d Duplekx

01 Maj 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Burim

Mercedes Benz E220

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 22:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Astra G

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 17:35 Materiale për ndërtim  ·  Gjakovë

Skele me qera

23 Pri 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kastriot

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:44 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

DYER TË DHOMAVE STANDARDE

45 EUR Price Reduced

21 Pri 14:42 Kafshë në fermë  ·  Fushë Kosovë

Blet

130 EUR

20 Pri 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Ferizaj

Reno Clio 2011 Diesel

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Klim 9 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione