Motorr 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr 1.9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:50 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Golf 3 1.9 Viti 92 i Regjistruar Deri Me 30/11/2021

Histora e veturës

1 280 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:38 ,

Passat

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:30 ,

Shitet Bora 1.9 Automatik 2005

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 ,

��GOLF 5 1.9 TDI * 77 KW 105 PS * KLIMATRONIK * TEAM * 2007

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 ,

passat 1.9 disell

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Renault Laguna 1.9 disel 6 muj rks

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:02 ,

Caddy 1.9 SDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:06 ,

GOLF 3 TDI 1.9 RKS 1 VIT ME KLIM

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:25 ,

Caddy 1.9 Sdi Motorr golf 4

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:14 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:02 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:34 ,

TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne DPF vp 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 21:03 ,

motorr 1.9 golf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 02:00 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI FULL FULL

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:16 ,

Audi A6 1.9 Diesel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 19:39 ,

motorr 1.9 per passat

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 11:07 ,

U shitt flmmm

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:19 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, 74 KV - MOTORR TIPIT TRI , VITI 2002.

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 18:09 ,

Golf 4 1.9 Td-i Pacific

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 20:25 ,

golf 3

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 20:26 ,

golf 3 1.9 turbo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:41 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:33 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 13:02 ,

Audi A4 1.9 dizel 2000

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione