Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Numra te ipko - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Numra te ipko , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Numra te ipko Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 23:07 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shes numra te IPKO-s

05 Jan 21:43 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Shes Audi A6

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 06:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes Passat 2003 te gjelber

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
26 Nën 00:47 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Shes audi A6 turbo benzin 5W 1.8 kubik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 00:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shes shpric per autolarje

450 EUR

26 Nën 00:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shes tavoline te punes

450 EUR

25 Nën 23:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shes shpric per larjen e veturave

350 EUR

24 Nën 21:07 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Shes Audi A6 turbo benzin 5W 1.8 kubik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:51 Vetura  ·  BMW  ·  425  ·  Mitrovicë

“AUTO PJES RIDI MITROVIC” Tek ne mund te gjeni te gjitha paj

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Maj 16:45 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Gjakovë

044/049 129 127

300 EUR

02 Sht 12:26 Të tjera  ·  Gjakovë

Shiten numrat e njejte telefonik Vala, Ipko

200 EUR

06 Maj 13:51 Telefona celular  ·  Acer  ·  Liquid Jade  ·  Fushë Kosovë

Numra per biznes ipko 049 666 579 dhe 049 888 248

25 EUR Price Reduced

27 Dhj 15:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf 2 te bardhe me targa kosovare

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes Passatin e kuq

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:14 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Mitrovicë

Numra ipko 049 per biznes

20 EUR Price Reduced

11 Pri 19:46 Të tjera  ·  Prishtinë

Shes 2 numra te njejt 044 611 622 048 611 622

06 Mar 20:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

NUMRA

300 EUR

20 Jan 22:01 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Gjakovë

044/048/ 13 14 16

100 EUR

25 Dhj 20:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Shes audin A6

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Ferizaj

Shiten numra per biznes !!

1 EUR

16 Dhj 22:48 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shes

150 EUR

07 Dhj 23:00 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Shes pajisje mjekesore

07 Dhj 22:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

Shes veturen Mercedes

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 22:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

Shes kambin mercedes

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:09 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

numer 048 48 28 48 dhe 045 48 28 48

200 EUR

27 Tet 19:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Viti

Numra të Telefonit

200 EUR

24 Sht 09:20 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Numra Telefoni Ipko.Vala.Zmobile

05 Korr 13:22 Të tjera  ·  Prishtinë

Shes numra te telefonit

21 Mar 11:20 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Gjilan

Shiten 3 numra

03 Mar 11:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Pejë

Shes mercedes benz 300td

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 22:00 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj Banesë me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
09 Shk 23:55 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Pejë

Shes Audi 80 tipi i vjeter

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Numra te ipko | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione