Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura reno ne shitje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura reno ne shitje , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura reno ne shitje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

RENO CLIO 1.5 DCI 2009 me DOGAN

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:48 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Gjakovë

(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Rahovec

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

BLEJM VETURA ME DEFEKT VW GOLF PASAT AUDI MERCEDES

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet Reno Megane 1.9 Dizel Viti 2003 Regjistrim 5 Muaj

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:33 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Dogano veturen tuaj

Sot 21:25
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

RENO CLIO 1.5 DCI 2009 me DOGAN

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:21
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Mask Passat b8

40 EUR

Sot 20:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 1.9 sdi RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Mercedes Benz 1.8 Benxin RKS 6 Muaj

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shtopat per BMW X6

150 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Per Gjipa Audi

400 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:55 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:51 Shitore Të tjera  ·  Pejë

Shtop per Audi q7 vetem 50€

50 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Shitore Të tjera  ·  Pejë

4 Tavolina Duri 90€

90 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Shitore Të tjera  ·  Pejë

Kariga Tapacira Audi q7

220 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

2 Korpa Bageri

Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

CADDY 1.9 TDI MAXI VITI 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Braniku i Renault Clio

20 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel viti 2002 RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Shitore Të tjera  ·  Pejë

Tregera dhe Pregj per Kombi T5

50 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:45 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Ghost  ·  Pejë

Biciklet

40 EUR

Sot 20:46 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Tavolin me 4 Kariga

90 EUR

Sot 20:42 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Monster Rider Shimano

250 EUR

Sot 20:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Pejë

600 Artikuj te rri Bizhuteri 200€

200 EUR

Sot 20:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Pejë

Iphone XsMax 64 GB

140 EUR

Sot 20:40 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kenwood , Usb , Bluetouth , Cd , Aux

55 EUR

Sot 20:40 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

3 Shtreter Druri 90€

90 EUR

Sot 20:40 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Pejë

4 Shisha 100€

100 EUR

Sot 20:39 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Shkalla Aluminit te ardhura nga ����

135 EUR

Sot 20:39 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Lluster 15€

15 EUR

Sot 20:38 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

TV HYNDAI

80 EUR

Sot 20:38 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Sharp  ·  Pejë

TV SHARP

60 EUR Price Reduced

Sot 20:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Braniku per Renaul Clio

20 EUR

Sot 20:37 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 ME KLIM

225 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Parfum Origjinal

35 EUR Price Reduced

Sot 20:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pejë

Fiat Panda 1.2 Benxin viti 2003 Pa dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel vitj 2006 RKS 1 VIT

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:33 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura reno ne shitje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione