X5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 19:29 ,

BMW 118D AUTOMATIK 2017 / FULL EXTRA / ME DOGAN

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

BMW 320D 184ps FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI / 2016 / ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:28 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX / ME DOGAN

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012 ����

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 ,

OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK 7G TRONIC

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 ,

Maserati Quattroporte S 4.7 "2011"

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:27 ,

Nissan X-Trail 2.0dci "2008" facelift

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:26 ,

Peugeot 207 1.4HDI Facelift "2010"

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:25 ,

Seat Leon 1.2TSI "2013"

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:25 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25 ,

PASAT CC 2.0 TDI - RKS 1VIT

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • x5 në kategorinë Vetura
  • X5 në kategorinë Vetura
  • X5 në kategorinë Vetura
  • x5 në kategorinë Vetura
  • X5 në kategorinë Vetura
  • X5 në kategorinë All Category
  • X5 në kategorinë Vetura
  • x5 në kategorinë Vetura
  • x5 në kategorinë Vetura
  • X5 në kategorinë Vetura

Në fillim