Yamaha 250 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 20:25 ,

Yamaha full 250

1 EUR

Viti: 2000
24 Sht 18:27 ,

Yamaha x-city 250cc

1 700 EUR

Viti: 2008
24 Korr 22:16 ,

Yamaha yzf 250 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
31 Maj 12:25 ,

Motokros yamaha 250 cc

2 200 EUR

Viti: 2007


Në fillim