Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

caddy hladnjak ose caddy lladnjak ose caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy hladnjak ose caddy lladnjak ose caddy,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy hladnjak ose caddy lladnjak ose caddy Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 09:07 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:06 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Besianë

Caddy TDI me ulse viti2005 sapo ardhun nga jasht

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW caddy 1.6 Tdi - Pa dogan - viti 2011 me Klim

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2009 Me klim

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Me Dogan+Tvsh viti 2006 me klim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2006 me klim

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa Dogan - viti 2008 me Klim

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:04 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Vetura , Ferizaj

Ww caddy me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:58 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2013 me klim me dogan paguar

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Mitrovicë

Vw caddy 1.9 tdi viti 2007 me dogan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi viti 2005 me dogan

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:46 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Maxxi 2009 Klim

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Të tjera , Mitrovicë

Biqiklet elektrike origjinale.

580 EUR

Sot 08:44 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2009 Klim

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura , Mitrovicë

Spojler per Golf 5 R32, GTI, GT sport

180 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:40 Vetura , Vushtrri

CADDY 2.0 SDI/ Me KLIMË + NAV-i/ PA DOGAN

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2008/ Pa DOGAN

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:40 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2008 klim

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6 tdi 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

Caddy maksi 1.9TDI viti 2010 rks 6 muj

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy hladnjak ose caddy lladnjak ose caddy | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione