dvd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

07 Gush 14:36
Linku:
,

MERCEDES BENZ GLK i sa pa DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 12:07
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 14:21
Linku:
,

MERCEDES BENZ Facelift isa pa DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

PASSAT 2.0 BlueMotion i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:11 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:00 ,

AUDI A3 Sline 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 ,

Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:38 ,

Jaguar XJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

Shitet BMW 330d Automatik

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 ,

VW PASSAT 2.5 TDI - RKS 5 MUJ VP 2005 , 6 SHPEJTSI

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

VW PASSAT 2.5 TDI - RKS 5 MUJ VP 2005 - 6 SHPEJTSI

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

BMW E60 530D - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2005

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 ,

BMW 530D E60 - AUTOMATIK/TIPTRONIK 2005

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:33 ,

Golf 6 1.6 TDI Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:15 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:12 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:14 ,

VW Golf VII 1.6 TDI Viti 2014 Manuel Me Dogan Homo

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 ,

VW tauran 2.0 dsg viti 2004 rks

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

VW Golf 6 plus 2.0 DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 ,

BMW 530 DIZELL 2008 AUTOMATIK FULL OPSION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

golf Gti Tdi automatik DSG full opcion

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

AUDI Q5 3.0 TDI, QUATRO , S line, AUTOMATIK, RKS

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 1 BREGASNI EXTRA I MIRE RKS

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Passat 3C DSG Automatik I sapo Ardhur prej CH

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 ,

Audi Q3 2.0 TDI S-Tronik S-Line Quattro Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 ,

Mercedes C 200 CDI Regjistrimi i Parë RKS Me Liber

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:07 ,

GOLF 4 1.9 TDI (DI) TE KUQE

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • dvd under Autopjesë dhe Pajisje
  • dvd under All Category
  • Dvd under TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Dvd per vetur under All Category

Në fillim