Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

federat - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe federat , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj federat Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Qer 12:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

T4 Transporter

20 EUR

05 Pri 14:26 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Federa sport original audi a6 c7 2012

280 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 20:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Deçan

Shiten federat sport

170 EUR

01 Pri 02:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

pjese

1 EUR

15 Shk 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

VW caddy 2.0 SDI Sport me Dogan te paguar

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

VW Golf 5 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 20:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

w214 e class federa(spirale)

149 EUR

21 Jan 19:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

IVECO 35C11

20 Jan 23:38 Vetura  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Gjilan

SHES NISSAN ALMERA 2.2DCI VITI 2003 11RKS

1 EUR Price Reduced

19 Sht 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 tuning

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 tuning

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 01:55 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Pjese Opel Astra K

14 Sht 16:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Disqe/Bandazhe  ·  Mitrovicë

Shiten federat

70 EUR

11 Sht 00:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Shes Audi A6 2.7TDI Quattro

6 500 EUR

08 Sht 00:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pejë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 19:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Honda sh300

2 000 EUR

28 Maj 19:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

mercdes c220

29 Pri 12:54 Kafshë në fermë  ·  Burim

shes

33 EUR

27 Mar 16:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Vushtrri

Mercedes-Benz E350

11 Mar 16:00 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

AUDI A8 2020 50TDI QUATTRO, S-LINE, 17,000km

68 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 12:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Disqe/Bandazhe  ·  Prizren

Shiten

65 EUR

06 Dhj 02:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Disqe/Bandazhe  ·  Prizren

Shiten

14 Nën 23:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Disqe/Bandazhe  ·  Deçan

Golf

08 Nën 23:30 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Range Rover Sport HSE SDV6 3.0 (2013)

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 23:00 Të tjera  ·  Mitrovicë

rrjet per lokal

130 EUR Price Reduced

18 Korr 00:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Mitrovicë

VW TOUAREG V6 3.0 2019( Full)

50 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Jan 20:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Federa

29 Jan 23:33 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Rahovec

Shiten Federat per MAN 8.150

200 EUR

28 Dhj 22:41 Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh  ·  Të tjera  ·  Drenas

shporet

280 EUR

27 Dhj 17:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Disqe/Bandazhe  ·  Skenderaj

Federa per x5

40 EUR

17 Dhj 03:49 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw e46 dizell

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 04:29 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw 320d

4 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 16:57 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw e46 dizel

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 20:51 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw 320d

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 14:50 Të tjera  ·  Gjilan

Shporet Alfa 70

120 EUR

19 Gush 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

vw touran 2011 1.6 tdi automatik 7 ulse

6 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj federat | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione