komba | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 07:53 ,

Blej pikapa dhe komba

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 09:04 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 09:03 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 18:05 ,

Olsi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 03:18 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 14:39 ,

Blejm.VW.golf.2.3.jeta.pasat komba.t2.t3.t4.etj

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 14:19 ,

Blejm.t2.t3.t4.komba.kamjoneta.thj.edhe.4x4

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 15:16 ,

Blej komba dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Korr 22:44 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 21:58 ,

Bmw 730d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 18:45 ,

Shes ose nderroj 2 komba T4 1.9 dhe Ford 2.0 2003

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:34 ,

Renault Trafic 2.0dci 115 ps Me dogan te paguar��

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:27 ,

blej komba transporter pa dogan dhe rks

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:30 ,

Mercedes

8 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 21:11 ,

Actros

16 Mar 21:22 ,

blej t4 per pjes me qmime mira

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 21:04 ,

U shit flm merr jep

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 18:28 ,

Shes gjip 4×4 Frontera

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 12:24 ,

Shes 2 kombat jan gjendje shum te mir

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 10:41 ,

blej vetura,pikapa kamioneta,komba

349 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:19 ,

Renault 2.5 disel viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 16:09 ,

Shes 2 Kombi Ford Transit

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Kombaj në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kombaj në kategorinë All Category
  • Kombaj në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kombaja në kategorinë All Category
  • Kombaja në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • komba në kategorinë All Category
  • Kombaj në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kombaja në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kombaj në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kombaj në kategorinë Makina

Në fillim