Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

patrol | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe patrol,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj patrol Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S/Line 2010

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Arteon R/Line Limited Edition 2.0 TDI DSG 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Audi A5 35 TDI S/Line 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Mercedes S350 Blueteec AMG/Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

Peugeot 308sw 1.6 2010 Exlusive i doganuar

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 ,

NISSAN PATROL.2.8 TURBO.1993

12 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:28 ,

Nissan Patrol Y61

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:15 ,

Bmw 320d 2013 Automatik M8 i doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 17:21 ,

Nissan patrol gr 3.0 2001 175 mije km

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 17:08 ,

Hyundai galloper nisan patrol mitsubishi pajero toyota land

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:28 ,

Nissan

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 09:28 ,

Nissan Patrol Y60 Pjesë Rezerv

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Gush 09:28 ,

Nissan Patrol

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:27 ,

Nissan Patrol Y61

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 09:27 ,

Nissan Patrol Për Pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Gush 09:27 ,

Nissan Patrol

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 10:22 ,

SHITET JEEP 2.7 CRD AUTOMATIK OFFROAD

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:29 ,

Jeep Cherokee 4.0 Benzin Automatik

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 10:37 ,

Suzuki S-X4 1.6 benzin 4X4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 11:34 ,

Mercedes-Benz E350d 2012 automatik

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:34 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3dizel

2 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:24 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:21 ,

Shitet nissan patrol 3.3 turbo

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:40 ,

Shitet BMW 123d

9 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 03:52 ,

Nissan patrol 3.3 turbo dizel

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 23:14 ,

Nissna patrol 3.3 turbo

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 16:47 ,

Nissan 4x4 King Cab 2.5 dizel Off-Road

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:24 ,

Nissan patrol 3.3 turbo

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 11:37 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Pri 23:08 ,

Nissan King Cab 2003

4 600 EUR

15 Pri 20:32 ,

Shitet makina nisan patrol

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:31 ,

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 15:54 ,

Nissan patrol 2.8

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:24 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 23:51 ,

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:04 ,

Shitet Niva

2 300 EUR

08 Mar 22:51 ,

ML 270 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:31 ,

Suzuki Grand Vitara 2.5 V6

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 10:45 ,

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:14 ,

Citroen Xsara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj patrol | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione