Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

porshe - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porshe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj porshe Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


23 Maj 12:34 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lipjan

Porshe Cayanne 3.0d Viti 2013 RKS 1 Vit ne emrin tim

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:57 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Branik ( Parakolf ) Porshe Cayenne seria 2004-2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 15:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes Golf 8

25 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Jan 09:07 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Malishevë

Shitet automjeti shkoda rapid

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 12:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kofano porsh cayene

750 EUR

11 Tet 23:27 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Ferizaj

BMW x6 2017 3700€

36 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 19:02 Vetura  ·  Porsche  ·  997  ·  Mitrovicë

Tregues

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 17:36 Vetura  ·  Porsche  ·  997  ·  Mitrovicë

Tregues

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Korr 10:25 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayman  ·  Ferizaj

Porshe 4.5 turbo

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 7 Dsg posa ardhur pa dogan 044163844

13 Korr 12:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW Jetta

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Lipjan

VW T6 VITI 2023

42 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:34 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

porshe cayen 3.0dizel super gjendje

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 18:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat pa dogan posa ardhur 044163844

10 Qer 16:04 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

SHITET LOKALI OSE NDËRRIM ME VETURE

110 000 EUR

18 Pri 17:13 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Mitrovicë

PORSHE

27 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Porche 944 oltaimer

13 900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 13:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shiten diskat touareg audi porshe

44 370 720 EUR

05 Dhj 12:30 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lipjan

Porshe Cayanne 3.0d Selektion Design Vit 2013 nga Zvicra RKS

1 EUR Price Reduced

29 Korr 09:01 Makina dhe Vegla  ·  Klinë

Pumpe uji 7.5 kw

450 EUR Price Reduced

05 Qer 20:32 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prizren

Porshe Cayne

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Therandë

NDRRIM VETM ME PORSHE CAYENNE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 22:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Timon porshe

700 EUR

25 Jan 06:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Therandë

Fellga

1 300 EUR

19 Dhj 10:10 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prishtinë

Porshe

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 15:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Audi A6 c8

02 Nën 18:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prishtinë

Auto sallon olsi i shitun

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 17:32 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Pejë

SHITET TESLA 3 ME POROSI inviduale

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 08:30 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Drenas

Shes veturen

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 09:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 automatik highline

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Shiten fellnet 18

300 EUR

07 Pri 22:26 Të tjera  ·  Vushtrri

SHITEN FELLNET PER PORSCHE

28 Mar 23:30 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjilan

Porsche cayenne

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 08:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:05 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prishtinë

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:01 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Gjilan

Shkoda fabia,2017 pronari i pare 7200km,7900€

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 01:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Gjilan

Shitet shkoda fabia pronari i pare 2017 viti

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 11:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Deçan

Fellne me Goma

350 EUR

30 Nën 21:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 HighLine 2.0

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 14:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 6 modeli HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porshe | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione