Motorr | Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:21 ,

Shes Lupo benxin 1.0, viti 99

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 ,

Vw Jetta 1.6 Turbo Dizel Vp'90 RKS 10MUJ ��043708673 +NDRRIM

890 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 01:03 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 22:31 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 23:45 ,

opel combo 1.7

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 18:32 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Pri 03:37 ,

Shes reno kango dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:21 ,

Pikap fiat scudo 1.9 d super i mire me 3 ulse

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 00:02 ,

Mercedes-Benz CLK 220 CDI

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 22:06 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 22:37 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Pri 16:48 ,

Shitet -Ndrrojet

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 02:22 ,

shitet pasat

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 09:50 ,

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 11:36 ,

Opel combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 16:47 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Mar 23:43 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 12:31 ,

Fiat 1.9jtd

870 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione